Sala Mariacka

Sala konferencyjna w Best Western Hotel Mariacki to doskonałe miejsce na organizację szkoleń lub konferencji do 50 osób. Nowoczesne wyposażenie oraz możliwość dostosowania układu mebli do potrzeb spotkania stwarzają komfortowe miejsce do pracy i nauki. Całość uzupełnia doskonały catering z hotelowej restauracji.

Na wyposażeniu Sali Konferencyjnej znajduje się:

● projektor multimedialny
● ekran
● flipchart
● nagłośnienie konferencyjne
● bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Strefa Biznesu

Nasz doświadczony i kompetentny personel zadba o idealną organizację Twojego spotkania biznesowego zwracając uwagę na każdy szczegół.


● służymy pomocą w planowaniu kompleksowej organizacji, każda oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb i wymagań;
● oferta gastronomiczna opracowana na bardzo wysokim poziomie;
● atmosfera obiektu nada prestiż Twojemu wydarzeniu;
● cechuje nas kreatywność, elastyczność oraz dbałość o najwyższą jakość serwisu.

Spotkania Firmowe

Strefa dla biznesu szyta na miarę – zorganizujemy dla Ciebie każdy rodzaj spotkania biznesowego, szkolenia czy konferencji. Dopasujemy układ Sali i usługi do Twoich potrzeb i możliwości.

Sala Konferencyjna

Nowoczesna sala konferencyjna pozwala na zorganizowanie spotkań różnego typu. W zależności od ilości uczestników i charakteru eventu specjalnie dedykowany opiekun, pomoże Ci wybrać optymalne ułożenie stołów i krzeseł, które zapewni najlepsze efekty dla uczestników spotkania.

UKŁAD SZKOLNY

UKŁAD SZKOLNY

Dla ok. 30 osób.

UKŁAD KINOWY

UKŁAD KINOWY

Dla ok. 50 osób.

UKŁAD PODKOWA

UKŁAD PODKOWA

Dla ok. 30 osób.

UKŁAD BANKIETOWY

UKŁAD BANKIETOWY

Dla ok. 30 osób.

Strefa Office

Wygodne miejsce do pracy z szybkim, bezprzewodowym dostępem do Internetu. Dla Gości, którzy nie lubią pracować w pokoju, ale cenią sobie ciszę i spokój umożliwiające skupienie i realizację planów. Udostępniamy również komputer z drukarką.

DLA BIZNESU

Dla Gości, którzy potrzebują do pracy ciszy i skupienia. Otwarta przestrzeń, wygodne meble i szybki Internet stworzą przyjazną atmosferę do pracy i pobudzą kreatywność. Ze strefy office mogą korzystać Goście hotelowi w godzinach od 6.– do 24.00. Jeśli planujesz spotkanie biznesowe zapraszamy do hotelowego lobby lub restauracji.

SZYBKIE WIFI

Szybki i bezpłatny Internet to podstawa nie tylko dla osób, które przybywają do hotelu w celach biznesowych. Kontaktuj się z kontrahentami i przyjaciółmi bez ograniczeń korzystając z naszego WiFi.

UDOGODNIENIA

Biznes zajmuje specjalne miejsce w naszym hotelu, począwszy od komfortowej strefy biznesowej aż po salę konferencyjną. Szereg udogodnień, które dla Państwa przygotowaliśmy pozwolą na połączenie wypoczynku z pracą. Do dyspozycji oddajemy szybkie wifii, drukarkę wraz z komputerem, rzutniki, dwa ekrany oraz wiele innych.

Informacje Dla Gości

Informacji związanych z rezerwacją sali konferencyjnej oraz organizacją udziela:

Janina Borawska-Plutka – T : +48 505 815 906  E: biznes1@bwmariacki.pl

Zapraszamy do kontaktu.